Yarışma Jürisi

Anasayfa Yarışma Jürisi

Bora İşbulan

TAV İşletme Hizmetleri

1998 de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Texas Üniversitesinden 2000 yılında İşletme, 2002 yılında Endüstri Mühendisliği alanında yüksek lisans derecelerini aldı.

Yeşim Tekstil’de  2002 – 2010 yılları arasında iç denetim, uluslararası projeler ve üretim, planlama ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında  yöneticilik görevleri üstlendi. Yeşim Tekstil’ in Amerika, Mısır, Moldova başta olmak üzere pek çok yurtdışı projesinde yer aldı. TAV’a katılmadan önce aynı firmanın Mısır Ülke Direktörü olarak görev aldı.

TAV Havalimanları bünyesine 2010 yılında katılan İşbulan , TAV İşletme Hizmetlerinin Türkiye, Kenya, ABD, Gürcistan, Tunus, Makedonya, Letonya, Suudi Arabistan ve Almanya’daki şirketlerinin yöneticiliğini yapıyor, 14 havalimanın ticari alan tahsisi, reklam ve tanıtım alanlarının kiralanması, TAV “prime class” Özel Yolcu Salon işletmeciliği, TAV Turizm Seyahat Acentesi, TAVPort.com online seyahat sitesi yönetimi, TAV Passport sadakat kart programı hizmetlerini yürüten TAV İşletme Hizmetlerin de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

DİĞER JÜRİ ÜYELERİ